VŠMB agility sekcija
Seminarai
Laisvalaikis
Suprasl 2014 05 03
Varžybos

 
 

Saulėtą ir vėjuotą pirmąjį gegužės savaitgalį nuostabiame Lenkijos miestelyje Suprasl, kuris mums, visų pirma, spindi ne auksiniais bažnyčių kupolais, o agility trasomis bei sukelia puikius prisiminimus apie čia vykusius seminarus, varžybas ir šampano šūvius Naujųjų agility metų nakty, šeši Vilniaus Abu2 agility klubo nariai su ištikimais kompanionais dalyvavome Lenkijos atrankinių varžybų į Pasaulio čempionatą pirmame etape.

 Varžybos buvo puikiai organizuotos. Teisėjavo patyręs teisėjas iš Nyderlandų Kees Stoel, statęs greitas ir kartu daug valdymo reikalaujančias trasas. Kaip, vakariniame pasisėdėjime prie laužo sake jis pats – jo trasos yra ne "run and control", o "control while runing". 

 

Varžybose dalyvavo 89 dalyviai. Abu2 prasilėkę su vėjeliu ir šypsenom, nes mums juk nebuvo svarbūs atrankiniai taškai kaip kad kolegoms lenkams ;).

Džiaugiamės visų puikiais pasiekimais, o ypač:
 

Laima Statutaitė ir belgų grifonas Mėta (kategorija small):

  • A2 I vieta (šeštadienis) 
  • Open jumping III vieta (šeštadienis)
  • Open agility II vieta (sekmadienis)
     

Dalia Udrienė ir mudis Enya (kategorija medium):

  • A1 I vieta ir gautas įskaitinis taškas (šeštadienis) 
  • A1 III vieta (sekmadienis)P.S. Antrą varžybų dieną įvyko neplanuotas atrakcionas – nematomas mini tornadas pakėlė aukštai į dangų vieną iš sekretoriato palapinių. Š
i po kurio laiko nusileido ant gretimo medžio, o jos turinys išnyko iš akiračio kažkur aukštai debesyse. Įspūdingas reginys tik trumpam sustabdė bėgimus.

Visi varžybų rezultatai


Už nuotraukas dėkojame U. Sinkevičiūtei.


 Naujienos
Apie mus
Galerija
Nuorodos
Susisiekite
Draugai
© 2011 Abu2. Visos teisės saugomos.