VŠMB agility sekcija
Nariai
Kas tas agility?

Seniai seniai ......

.... dar 2006 m. rudenį, visiškai „žali“ Evelina ir Kiras bei Jolanta su Desta agility pažino tuometiniame Vilniaus agility klube "Vilnis", kuriam vadovavo Rita Jakštaitė. Tuo tarpu Dalia su Kruopa ir Laura su Brukne agility pradžiamokslį krimto Kaune Jūratės Miliūnaitės treniruojamoje grupėje, o vėliau klubo „Iltys“ treniruotėse Kaune. 2008 m. rudenį Dalia ir Laura papildomai ėmė treniruotis kartu su klubu „Vilnis“ Vilniuje. Nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms, praradus patalpas, toliau sportuoti Vilniuje galimybės nebeliko. Užgimęs entuziazmas ir meilė agility sportui vertė ieškoti išeities. Nuoširdaus klubo „Iltys“ dėka prieglobstį ir paramą radome Kaune. Čia, 2010 m. žiemą, sportuojančių vilniečių gretas papildė Audra su Lokiu bei Daiva su Džekiu. Sukdami kilometrus Vilnius-Kaunas-Vilnius tyliai pasvajodavom apie savo klubą, arčiau namų.


Taip kuris laikas blaškęsi tarp Vilniaus ir Kauno, saujelė agility pamišėlių iš sostinės, 2010 metų vasarą ėmėme kurtis nuostabioje sodyboje Balkūnuose. Bendro pomėgio, tikslo ir siekių bei geros nuotaikos vedami 2011 m. tapome Vilniaus šunų ir mylėtojų bendrijos agility sekcija Abu2 - oficialiu Vilniaus agility klubu. Nuostabių šeimininkų šiltai priimti Balkūnuose šaknis įleidime ilgam. Čia nėra blogo oro ir prastos nuotaikos, čia rūpesčiai perpus mažesni ir visas džiaugsmas tikras. Čia visi gražūs ir visi protingi!

 

Susikibę rankomis ir letenomis, šypsenų papuoštais veidais, fanatizmo ir azarto pilnomis širdimis, susivėlusiais kailiais ir vėjo pašiauštais plaukais, juoko ir dešros pilnais pilvais, kaupdami žinias ir patirtį, drąsiai judame į priekį. Juk viskas išsipildo – tereikia tik labai norėti !


Dėkojame:

Ritai Jakštaitei ir Jūratei Miliūnaitei - už meilės agility pamatus,
Klubui „Iltys“ - už globą, žinias, kantrybę, laiką ir rūpestį,
Balkūnų sodybos šeimininkams – už suteiktus namus ir šilumą,
Draugams ir artimiesiems už supratimą ir palaikymą.


Esame be galo laimingi turėdami puikiuosius keturkojus, be kurių tos šypsenos nebūtų tokios plačios ir širdys nebūtų tokios didelės. Be jų – nebūtų mūsų. Tik aš ir tu esam Abu2!

 

Naujienos
Apie mus
Galerija
Nuorodos
Susisiekite
Draugai
© 2011 Abu2. Visos teisės saugomos.