VŠMB agility sekcija
Seminarai
2011 m. varžybos
Laisvalaikis
Varžybos 

2011 m. varžybos:

2011-12-30/2012-01-01 Suprasl, Lenkija (bei seminarai - treniruotės 2011-12-28/30)
2011-11-27 "Džiugo taurė", Panevėžys
2011-11-12 "Sveikasaugintinis.lt", Šiauliai
2011-10-15/16 "Akelos" taurė, Šiauliai
2011-09-10 Įskaitinės varžybos, Kaunas
2011-09-03/04 "Kauno ruduo 2011“, Kaunas
2011-07-30 "Balkūnų taurė", Balkūnai, Vilniaus r.
2011-07-09 „Sumpango taurė 2011“, Kaunas
2011-06-17/19 tarptautinės varžybos „International All Breeds Cup“ („IABC“), Čekija
2011-06-05 "Kauno taurė 2012", Kaunas
2011-05-01 „Vilniaus taurė 2011“, Balkūnai, Vilniaus r.
2011-03-19 "Husse taurė", Šiauliai
2011-02-12 "Tilžės taurė“, Šiauliai


Į pradžią


2011-02-12 "Tilžės taurė", Šiauliai

2011 m. vasario 12 d. Šiauliuose prekybos ir laisvalaikio centre "Tilžė", 3-ojo gimtadienio proga vyko neįskaitines agility varžybos "Tilžės" taurei laimėti. Varžybas organizavo Šiaulių šunų mylėtojų klubas (ŠŠMK) ir agility sekcija "ŠARMAS". Varžyboms teisėjavo Karolis Černiauskas, koordinavo - Vaidas Kazlauskas.

Neįprasta varžybų vieta nesutrukdė nei gerai nuotaikai, nei dalyvių ryžtui. Gausiam žiūrovų būriui stebint visi stengėsi kuo tiksliau ir greičiau įveikti trasas. O tai nebuvo lengva – šunys blaškėsi dėl daugybės įvairių garsų, kvapų, dalyviai jaudinosi.

Dalyviai varžėsi dvejose grupėse – nuliukų (pradedantieji) ir Open (bėgantys A1, A2 ir A3). Nuliukai bėgo dvi trasas, Open – 3 (2 „Agility“ ir vieną „Jumping“). Visi rezultatai ir nuotraukos iš varžybų čia: http://www.sarmas.lt/Klubas/A_Tilzestaure_20110212.php.

Abu2 komanda pasirodė visai neblogai – Jolanta su Desta (Open (L),) visas tris trasas prabėgusios be didesnių klaidų  ir atsipirkusios vos keliomis numestomis kartelėmis, užėmė 3 vietą. Šaunuolės! Dalia su Kruopa vienos trasos neįveikė (buvo diskvalifikuotos), kitas dvi prabėgo be didesnių klaidų, tačiau, nusileidusios greitesniems šeltukams, tarp prizininkų nepateko.  Daiva su Džrekiu visose trasose gavo diskvalifikaciją ir maksimumą baudos taškų, tačiau tai jų nuotaikos nesugadino ir pažadėjo, kad kitą kartą pasistengti labiau.

Pasibaigus varžyboms ir apdovanojus prizininkus buvo surengtos mini lenktynės, kurių metu dvi dalyvių poros varžėsi, kurie greičiau įveiks trasą. Puiki pramoga dalyviams ir žiūrovams. 

Ačiū šiauliečiams už puikiai organizuotas varžybas! Nemažai reikėjo triūso surengti varžybas tokioje neįprastoje vietoje. Tačiau viskas pavyko – nei dalyvių, nei žiūrovų netrūko, o ir   nuotaika buvo puiki! Taigi, agility 2011 metų sezonas oficialiai atidarytas!


Į pradžią

2011-03-19 "Husse taurė", Šiauliai


2011 m. kovo 19 d. Šiaulių šunų mylėtojų klubas (ŠŠMK) ir šunų sporto klubas "ŠARMAS" prekybos centre „Bruklinas“ suorganizavo puikias įskaitines agility varžybas "HUSSE" taurei laimėti, kuriose dalyvavo ir Abu2 komanda. Varžybų sąlygos buvo tikrai idealios – aikštelė buvo taisyklingos formos 15x30 m., žiūrovai nuo dalyvių atskirti stikline siena, dalyviams buvo suteiktos atskiros patalpos. Viso varžybose dalyvavo 68 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos bei Rusijos.
Varžyboms teisėjavo Svetlana Kreslina (Latvija).


Abu2 komandai sekėsi neblogai – Dalia su Kruopa, Jolanta su Desta bei Daiva su Džekiu lyg susitarę užėmė 4 vietas, atitinkamai A2 Medium, A2 Large ir A1 Small kateg
orijose.Itin sėkmingai startavo Laura su Nendre. A0 Large kategorijoje, abi trasas įveikusios užtikrintai, be menkiausios klaidos, užėmė garbingą 3 vietą. Sveikiname varžybų debiutantes!
 


Daugiau informacijos rasite čia.

Už nuotraukas dėkojame Solvita Slišāne. 
Į pradžią

2011-05-01 "Vilniaus taurė 2011", Balkūnai, Vilniaus r.


VŠMB agility sekcija Abu2 2
011 m. gegužės 1 d. organizavo įskaitines varžybas “Vilniaus taurė 2011”, kurios vyko Bakūnuose, Vilniaus rajone.

Šiais
metais tai pirmosios įskaitinės varžybos ant natūralios žolės, po atviru dangumi.   Tai mums pirmosios organizuotos varžybos, naujai patiriami rūpesčiai. Nors viskas pavyko, tam tikrų nedidelių organizacinių nesklandumų nepavyko išvengti. Kaip sako liaudies išmintis, neklysta tik tie, kurie nieko nedaro.

 
Gausiai susirinkusiems dalyviams, teisėjas Karolis Černiauskas parengė sudėtingas, tačiau labai įdomias trasas. 

 

Suregistravus visus atvykusius, 10 val. varžybas pradėjo A0, dar kitaip vadinami - pradinukai. Ne vienam iš jų tai buvo pirmosios varžybos. A0 L kategorijoje, nusileidusios tik Jūratei Miliūnaitei ir Bertai, bei Mingailei Stašaitytei ir Kelai, prizinę trečią vietą užėmė Laura ir linksmasis vengrų šiurkščiaplaukis vižlas Nendrė. Šiam duetui šie metai prasidėjo labai neprastai – dvejomis 3 –omis vietomis iš eilės.

 

A0 klasėje taip pat sudalyvavo Jolanta su jaunėliu Akseliu, Augustė su Rude, Ema su Mango. Puikiai pasirodė ir mūsų mažiausiosios – Agota ir Gama, pirmąją trasą įveikusios be klaidų. Antroje trasoje koją pakišo IPO varžybose nuaidėję šūviai. Nepatyrusiai Gamai to jau buvo per daug.

 

A1 klasėje startavę Evelina su Kiru bei Daiva su Džekiu savo kategorijose (atitinkamai L ir S) užėmė antrąsias vietas. II-ąją vietą užėmė ir Dalia su Kruopa, varžęsi A2 M kategorijoje. Jolantai su Desta, (A2L) diena nebuvo itin sėkminga, prizininkėmis jos netapo.

 

Pačiame varžybų įkarštyje prapliupęs pavasario lietus atvėsino dalyvių ir žiūrovų aistras. Tačiau neužgesino geros nuotaikos. Kiek sujaukęs planus jis greitai baigėsi, ir nors užtrukę kiek ilgiau, nei tikėjosi, varžybų dalyviai įveikė visas trasas.

 

Už puikų renginį dėkojame mūsų rėmėjams, varžybų dalyviams ir visiems draugams, kurie palaikė ir pagelbėjo.

 
Dėkojame Svetlanai Valouevai už nuostabias nuotraukas! Daugiau nuotraukų rasite čia. Norintys įsigyti nuotraukas, rašykite lvaloueva@gmail.com.

 


Kitos varžybų nuotraukos.

 

Varžybų protokolas.


VARŽYBŲ TRASOS:
A1  ; A2  ; A3 IR OPEN (AGILITY);   A3 IR OPEN (JUMPING).


  2011-06-05 "Kauno taurė 2011", Kaunas

Birželio 5 d. Abu2 komanda dalyvavo įskaitinėse agility varžybose „Kauno taurė 2011“, kurias organizavo šunų dresūros ir sporto centras „Nasrai“ (Kaunas). Varžyboms teisėjavo A. Valčiukas. Kaip jau įprasta, dalyviai, kuri
ų buvo daugiau nei 60, varžėsi A0, A1, A2, A3 ir Open klasėse, S, M ir L kategorijose. Gal kiek neįprastai, A1-A3 bei Open dalyviai turėjo įveikt po vieną agility ir jumping trasas.

 

Svilinanti saulė ir vasariškas karštis vargino visą dieną. Tačiau Abu2 komanda pasirodė puikiai - Jolanta ir Desta, aplenkusios kitas 4 poras A2L užėmė I vietą, Dalia ir Kruopa, surinkusios 59,15 baudos taškų užėmė III vietą. Evelina ir Kiras, surinkę 60 baudos taškų bei Jolanta ir Aksis, surinkę 55 baudos taškus šį kartą tarp prizininkų nepateko.

Varžybų protokolas.

Už nuotrauką dėkojame Ritai Dambrauskaitei.2011-06-17/19 tarptautinė varžybos „International All Breeds Cup“ („IABC“), Čekija


201
1 m. birželio 17-19 d. Abu2 klubo nariai - Jolanta su Desta, Evelina su Kiru ir Dalia su Kruopa dalyvavo jau aštuntus metus rengiamose kasmetinėse tarptautinėse varžybose International All Breeds Cup(„IABC“), kurios šiais metais vyko Čekijoje, netoli Prahos esančiame Skochovice miestelyje. Šių varžybų idėja gimė būtent Čekijoje, jų tikslas – parodyti ir skatinti, kad agility gali sportuoti iš esmės bet kuri veislė, taip pat populiarinti šį sportą visose šalyse. Per visą šių varžybų gyvavimo laikotarpį jau dalyvavo sportininkai iš 22 valstybių ir daugybė įvairiausių šunų veislių. Beje, šiais metais Kiras ir Kruopa buvo vieninteliai savo veislių atstovai. Gausa visus lenkė borderkoliai ir šelčiai. Viso varžyboms buvo užregistruoti net 433 šunys.


Šiais metais IABC trasas ruošė keturi teisėjai – Szilvia Varga (HU), Sašo Novák (SLO), Antonín Grygar (CZ) ir Alice Glöcknerová (CZ). Trasų buvo gausu - dalyviai varžėsi individualiose, komandinėse, porų ir kt. rungtyse. Trasos buvo išties sudėtingos (ypač atrankinės į porų, komandų ir veislių finalus), su daugybe provokacijų, todėl kai kurias trasas be diskvalifikacijos įveikdavo vos trečdalis šunų, o be klaidų – dar mažiau. Tikrai verta pasidžiaugti, kad mūsiškiai Jolanta ir griunendalė Desta su broliu Donu ir Ginatre (sportuojantys kauniečių klube „Iltys“) pateko į finalinį Large kategorijos porų bėgimą ir užėmė garbingą septintą vietą (iš šešiolikos porų įveikusių dvejų trasų atranką be diskvalifikacijų).

A1, A2 ir A3 egzaminai vyko paskutinę varžybų dieną (birželio 19 d.), visi klubo nariai esant didžiulei konkurencijai pasirodė puikiai ir užėmė aukštas vietas: Kiras LA1 - 8 vieta (iš 28 dalyvių), Desta LA2 – 5 (iš 33), Kruopa MA2 – 8 vieta (iš 25).

Kitais metais (2012 m. birželio 22-24 d.) IABC vyks Šveicarijoje, Bad Zurzach, taigi, norintys pajusti šių puikių varžybų atmosferą jau gali pradėti pildyti taupykles.

Visus 2011 m. IABC rezultatus galite pamatyti
čia .


Į pradžią2011-07-09 "Sumpango taurė 2011", Kaunas2011 m liepos 9 d. LKMS agility sekcija „Iltys“ Girionyse (Kauno r.) suorganizavo puikias įskaitines agility varžybas „Sumpango taurė 2011“. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas Redas Masiulis. Gražus sutapimas - debiutinės Redo, kaip agility teisėjo varžybos buvo pavadintos jo pirmojo agility šuns, Sumpango, vardu. Varžybose sudalyvavo nenuilstanti Abu2 šutvė: Jolanta su Desta (A2L) ir Dalia su Kruopa (A2M) ir Laura su Nendre (AL0).

 

Kaip jau įprasta, dalyviai varžės A0, A1, A2, A3 ir Open klasėse, S, M ir L kategorijose. Viso varžyboms užsiregistravo 37 dalyviai iš visos Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Puiki varžybų nuotaika ir puikūs varžybų rezultatai. Greitai ir, svarbiausia, be klaidų įveikusios abi trasas Laura ir Nendrė nukovė visus konkurentus ir A0 kategorijoje užėmė pirmą vieną. Šio puikaus dueto tai pirmasis auksinis medalis, bet tikrai nepaskutinis. Jolanta ir Desta, suklydusios vos keletą kartų A2L kategorijoje užėmė antrąją vietą. A2M kategorijoje Dalia su Kruopa užėmė trečiąją vietą, tačiau, nepadariusios nė vienos klaidos, pralenkusios kitus 5 dalyvius Open M kategorijoje jos užėmė pirmąją vietą!

 

Puikios varžybos: organizatoriai puikiai padirbėjo,  varžybų rėmėjai buvo dosnūs prizais, net oras buvo puikus – saulėta, tačiau nebuvo pragariškai karšta, o pabaigoje dalyvius atgaivino vasaros lietus.


 Varžybų nuotraukos

 

Varžybų rezultatai  Tą patį savaitgalį, Evelina ir Kiras skynė laurus pasaulinėje šunų parodoje, Paryžiuje. Nuoširdžiausiai sveikiname!
 


 

 


Į pradžią


2011-07-30 "Balkūnų taurė", Balkūnai, Vilniaus r.2011 m. liepos 30 d.
VŠMB agility sekcija Abu2 organizavo įskaitines agility varžybas „Balkūnų taurė“. Lygiai prieš metus, Balkūnuose, buvo suorganizuotos pirmosios varžybos, tą minėdami varžyboms suteikėme „Balkūnų taurės“ pavadinimą.
Šiose, tam tikra prasme, jubiliejinėse varžybose viso sudalyvavo 66 dalyviai iš Lietuvos bei Latvijos. Varžyboms teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Algirdas Valčiukas, parengęs 10 įdomių trasų A1, A2, A3, Open ir A0 klasėse. Dalyviai varžėsi S, M bei L kategorijose.

 

Ant namų žolės varžytis susirinko visa Abu2 komanda. Sukantis organizacijos rūpesčiuose tinkamai susikauti trasoms nebuvo lengva. Tačiau sekėsi tikrai neblogai. Po nemenkos pertraukos A1S kategorijoje startavę Daiva su Džekiu užėmė 2 vietą (viso – 4 dalyviai). Prasčiau sekėsi A1L Kategorijoje startavusiems Audrai ir Lokiui – jie abejose trasose surinko maksimumą baudos balų. Šį sezoną tai jų pirmosios varžybos.


Evelinai ir Kirui, pirmą kartą startavusiems A2 klasėje sekėsi tikr
ai gerai – L kategorijoje jie užėmė III vietą (viso – 6 dalyviai). Toje pat kategorijoje startavusioms Jolantai ir Destai sekėsi ne taip gerai – tarp prizininkų jos nepateko. Dalia su Kruopa, varžęsi A2M kategorijoje pirmąją trasą įveikę be klaidų ir, išlaikiusios paskutinį egzaminą, palipėjo laiptelių aukštyn – nuo šiol merginos startus  A3M kategorijoje – SVEIKINAME! Susumavus abiejų trasų rezultatus, Dalia su Kruopa liko trečioje vietoje. Open klasėje geriausiai pasirodė Jolanta ir Desta, jos, surinkusios 30 baudos taškų, L kategorijoje, kurioje viso jėgas išbandė 25 dalyviai, užėmė VI vietą.

 

Kiek neįprastai, A0 dalyviai startavo pačioje varžybų pabaigoje. A0L kategorijoje startavo net trys poros mūsiškių – Audra su Vukiu, Laura su Nendre ir Jolanta su Aksiu. Konkurencija buvo tikrai nemenka – A0L kategorijoje viso startavo 12 dalyvių. Puiki karjeros pradžia Audrai ir Vukiui - nepadarę nei vienos klaidos jie užėmė pirmąją vietą! II-ąją vietą, suklydusios vos kartą, užėmė Laura ir Nendrė. Jolanta su Aksiu, surinkę 55 baudos taškus užėmė IX vietą. „Nuliukuose“ startavo būrys mūsų klube besitreniruojančiųjų, daliai jų tai buvo pirmosios varžybos. Sveikiname visus su puikiu startu ir linkime pergalių ateityje.

 Apdovanoję nugalėtus, sukirtę tobulą sodybos šeimininko pagamintą troškinį, pakėlę taures į Abu2 sveikatą ir sėkmę, kone iki paryčių pliurpėme agility (ir ne tik) temomis. Dėkoje visiems dalyviams, dėkojame už pagalbą (kurios netrūko) už linkėjimus ir už "ilgiausių metų".

 

Dėkojame varžybų rėmėjams:
                                                    Varžybų protokolas.
                                           
Varžybų trasos
                                           
Daugiau nuotraukų čia.
 2011-09-03/04 "Kauno ruduo 2011", Kaunas

 

 


2011 m. rugsė
jo 3-4 d. LKMS agility sekcija „Iltys“ suorganizavo puikias dviejų dienų varžybas. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas Karolis Černiauskas.

 
Varžybose jėgas išbandė gausus būrys „Abu2“ sportininkų: Jolanta su Desta ir Aksiu, Evelina su Kiru, Dalia su Kruopa, Audra su Lokiu ir Vukiu, Augustė su Rude, Ema su Mango, Kristina su Luka, Miglė su Čile, Inga su Dafi, Rūta su Ferde ir Tomas su Fraidžiu. Pirmąją, varžybų dieną (rugsėjo 3 ąją) dalyviai, jau kaip įprasta, bėgo po dvi įskaitines A1, A2 ir A3 trasas ir varžėsi Open klasėje. Tą dieną, tarp „pažengusiųjų“ geriausiai pasirodė Jolanta su Desta – A2L kategorijoje užėmusios IV vietą (viso šioje kategorijoje startavo 6 dalyviai), o po dviejų Open trasų – garbingą V vietą (viso 19 dalyvių). 

 

Iš pradedančiųjų geriausiai pasirodė Ema su Mango: didelėje konkurencijoje tarp „nuliukų“ (viso varžėsi 24 dalyviai), nesuklydusios nė karto, jos užėmė antrą vietą - šaunuolės!

 

Antrąją dieną (rugsėjo 4-ąją) dalyviai jėgas išmėgino kiek neįprastose, bet labai smagiose tunelinėse varžybose ir drage. Kaip ir pirmąją dieną, antrąją džiugino saulėtas oras, neįprastos ir greitos trasos kėlė adrenaliną ir azartą.

 

Tunelinėse varžybose dalyviai buvo suskirstyti  į dvi grupes ( A0 – A1 ir A2 – A3 ), turėjo įveikti po dvi trasas sudarytą iš dešimties gudriai sudėliotų maišų. Šunys, negalėdami atsistebėti, jog nebeliko juos stabdančių zonų, bei aukštai šokti verčiančių barjerų su dideliu užsidegimu ir neįtikėtinai greitai lindo iš vieno tunelio į kitą. Nors trasą sudarė tik tuneliai, nebuvo lengva – vedliai turėjo susikaupti ir tinkamai vesti šunis tarp daugybės skylių Geriausiai tai sekėsi daryti Audrai -  A0 – A1 kategorijoje ji ir Lokis užėmė I -ąją vietą, o kartu su Vukiu – II – ąją. Laura su Nendre suklydusio pirmojoje trasoje, antrąją įveikė be klaidų ir užėmė V-ąją vietą.

 

Po tunelinių varžybų dalyviai susirungė pirmą kartą Šiauliuose išbandytame drage. Čia du šunys vienu metu turėjo įveikti dvi identiškas trasas, tačiau skirtingai nei Šiauliuose, Kaune trasą sudarė ne tik barjerai, bet ir maišai. Laimėjęs šuo pereidavo į kitą etapą, kur susitikdavo su kitos poros laimėtojų. Įtampos, azarto ir emocijų netrūko. Po daugybės etapų į finalą pateko Jolanta su Desta ir, nusileidusi tik Redui Masiuliui ir jo greitąjam borderkoliui Turbo, užėmė garbingą II – ąją vietą. Tiekė tunelinėse varžybos (kuriose sekėsi ne taip jau ir prastai), tiek Drage Jolanta startavo su dviem labai greitais šunimis – Aksiu ir Desta, todėl laiko atsikvėpti praktiškai nebuvo. Tačiau nei įtampa, nei fizinis krūvis, nei plieskianti saulė nesutrukdė kovoti iki pat galo ir parodyti tokį puikų rezultatą! Didžiuojamės jumis!

 

Dėkojame varžybų organizatoriams, varžybų teisėjui, suorganizavusiems įsimintinas, smagias varžybas su nuostabiais ir originaliais prizais.

Visus varžybų rezultatus rasite čia

 
Į pradžią


 2011-09-10 Įskaitinės varžybos, Kaunas

2011 m. rugsėjo 10 d. Abu2 kompanija antrą savaitgalį iš eilės riedėjo į Kauną kur dalyvavo šunų dresūros ir sporto centro "Nasrai" organizuotose įskaitinėse agility varžybose. Varžyboms teisėjavo tarptautinės klasės FCI teisėja Svetlana Zolotnikova iš Estijos. Abu2 kolektyvą atstovavo Jolanta su Aksiu, Evelina su Kiru, Dalia su Kruopa, Laura su Nendre ir Kristina su Luka. Dalyviai turėjo įveikti po dvi A1, A2, A3 ir A0 trasas. Šį kartą geriausią rezultatą parodė Evelina su Kiru – vieną trasą įveikę be klaidų ir gavę įskaitinį rezultatą jie užėmė III -ąją vietą (viso toje kategorijoje startavo 6 dalyviai). Kitiems diena nebuvo tokia sėkminga – Kristina su Luka ir Dalia su Kruopa suklydo abejose trasos. Laura su Nendre ir Jolanta su Aksiu, be klaidų įveikę vieną trasą, tačiau suklydę kitoje, į prizininkus nepateko.

Visus varžybų rezultatus rasite
čia. Už varžybų nuotrauką dėkojama Foto Morgana.

 

Šios varžybos buvo paskutinės šiais metais, vykusios po atviru dangumi, ant natūralios žolės. Džiugu, kad pasibaigus vasarai varžybų sezonas nesibaigia – varžybos jau artimiausi metu persikels į Šiaulius, į puikią areną prekybos centre „Bruklinas“ kur dalyviai jėgas bandys ant dirbtinės žolės.

2011-10-15/16 "Akelos taurė", Šiauliai

2011 m. spalio 15-16 d. Šiaulių mylėtojų klubo agility sekcija “Husse Akela”, PC “Bruklinas” Šiauliuose surengė puikias įskaitines agility varžybas. Varžyboms teisėjavo Svetlana Zolotnikova iš Estijos. Puikioje vietose jau antrą kartą vykstančios varžybos sulaukė didelio susidomėjimo - viso varžyboms užsiregistravo net 82 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Varžybų organizatoriai tikrai padirbėjo iš peties – varžybos vyko nepriekaištingai. Ant dirbtinės futbolo žolės startavo ir gausus Abu2 būrys.

 

Pirmąją dieną, kiek neįprastai, dalyviai įveikė net po tris įskaitines trasas A1-A3 klasėse. “Nuliukai” įveikė 2 trasas. Tą dieną varžybos baigėsi smagia slalomo rungtimi – šuo turėjo kaip galima greičiai ir tiksliau 3 kartus įveikti dvigubą slalomą, sudarytą iš 24 pagaliukų.

 

A1L kategorijoje, po gausybės pergalių A0L kategorijoje, pirmą kartą startavo Laura su Nendre. Nors mergaitės įskaitinėse trasose susirinko maksimumą baudos taškų, pirmasis kartas tikrai nebuvo prastas – koją pakišo jaudulys ir vos vos pritrūko sėkmės. Nesėkminga diena buvo ir Evelinai su Kiru, bei Jolantai su Desta, startavusiems A2L kategorijoje. A3SM kategorijoje jėgas išmėginusioms Daliai su Kruopa fortūna buvo palanki – pirmąsias dvi trasas įveikusios be klaidų, tačiau suklydusios trečioje, jos užėmė II vietą.

 

Atkakliai dirbę visą vasarą puikiai pasirodė mūsų „naujokėliai“. A0L kategorijoje Inga su Dafi, abi trasas įveikusios be klaidų, užėmė I vietą. Toje pat kategorijoje startavusieji Jolanta su Aksiu, Eimantas su Eidžy bei Jūratė su Muniu pasirodė ne taip gerai, liko be medalių.  

 

A0M kategorijoje pirmąją vietą užėmė Ermina su Zizi, II-oji vieta atiteko Miglei su Chill. Kristinai su Luka, startavusioms A0S kategorijoje, tarp geriausiųjų patekti nepavyko.  

 

Vakarą užbaigė slalomo rungtis. Šioje rungtyje puikiai pasirodė Evelina su Kiru. Nors tokioje rungtyje Kiras dalyvavo pirmą kartą, jis buvo vienas iš keturių viso dalyvavusių 47 dalyvių visus tris kartus nepadariusių nė vienos klaidos. Nuo trečios vietos atsilikęs vos 2,1 sek. (slalomo varžybose dalyviai pagal ūgio kategorijas nebuvo skirstomi), Kiras užėmė garbingą 4 vietą.

 

Antrąją dieną vyko smagios komandinės open agility bei komandinės open jumping varžybos. Komandą sudarė po tris dalyvius, kurie nebuvo skirstomi pagal ūgį, kategoriją. Viso varžybose jėgas išmėgino net 15 komandų, iš kurių geriausiai pasirodė panevėžiečiai „Džiugas-medium“. Dviejų dienų trasų maratoną baigė Tunelinės varžybos, vykusis A0-A1 ir A2-A3 klasėse. Dalyviai turėjo įveikti po 2 trasas, sudarytas iš tunelių, o A2-A3 klasėje paįvairintas zoninėmis kliūtimis. Didžiulėje konkurencijoje (A0-A1 kategorijoje startavo 45, A2-A3 – 22 dalyviai) „Abu2iečiams“ prizų nukauti nepavyko.

 

Puikus savaitgalis Šiauliuose pralėkė akimirksniu. Nekantriai laukiame naujų varžybų, kurios numatomos Lapkričio 12 d. Smagu, kad varžybos vyksta ir šaltuoju metų laiku. Dėkojame organizatoriams už viešnagę, kantrybę ir triūsą bei už puikius kadrus! 

Daugiau varžybų nuotraukų

Varžybų protokolą rasite čia. Į pradžią

 2011-11-12 "Sveikasaugintinis.lt", Šiauliai

Šiaulių šunų mylėtojų klubo agility sekcija "Husse Akela", lapkričio 12 d., nepraėjus nė mėnesiui nuo paskutiniųjų varžybų, vėl visus sukvietė į PC „Bruklinas“ buvusią ledo areną, kur vyko įskaitinės agility varžybos „sveikasaugintinis.lt“. Varžyboms teisėjavo Algirdas Valčiukas. Varžybose jėgas išmėgino net 90 dalyvių, viso buvo įveikta 10 trasų: A1, A2 klasėse dalyviai įveikė po dvi agility trasas, A3 klasės dalyviai įveikė agility ir jumping trasas, estafetės rungties ir A0 klasės dalyviai taip įveikė po 2 trasas.


Varžybose jėgas išmėgino net 10 dalyvių sportuojančių mūsų Abu2 klube. Šlove vėl džiaugėsi vis labiau įsibėgėjantys ir tobulėjantys mūsų naujokėliai. A0L kategorijoje Inga su Dafi užėmė pirmą vietą (viso dalyvavo 20 dalyvių), A0MS kategorijoje Miglė su Chill užėmę III vietą (viso dalyvavo – 13 dalyvių). Ermina su Zizi A0L kategorijoje užėmė aukštą 4 vietą, o Jolanta su Aksiu, įveikę trasas itin greitai, tačiau su pora klaidų, užėmė 6 vietą.

 

Estafetės rungtyje, kurioje dalyvavo net 29 komandos (komandą sudarė 2 dalyvių poros) puikiai pasirodė Dalia su Kruopa, dalyvavusios komandoje kartu su Rasa bei Rubiu (Šiauliai, Husse Akela), užėmę III vietą.

Kaip visada, nepriekaištingas šiauliečių darbas, puiki nuotaika ir nuostabi atmosfera paliko puikius prisiminimus. Dėkome puikiam Akela kolektyvui už kanrybę, darbą, svetingumą bei nuotraukas. Šiauliuose pasimatysime jau kitąmet.

Daugiau apie varžybas skaitykite čia.

Varžybų protokolas


 


 Į pradžią


2011-11-27 "Džiugo taurė", Panevėžys

2011 m. lapkričio 27 d. agility sportininkai sugūžėjo į Panevėžį, kur, po ketverių metų pertraukos vyko įskaitinės agility varžybos „Džiugo taurė“. Varžybas organizavo Panevėžio šunų mylėtojų klubas „Lunaris“ Agility sekcija "Džiugas". Varžyboms teisėjavo Algirdas Valčiukas. Ant s
lidoko kilimo A1, A2 ir A3 klasių dalyviai įveikė agility ir jumping trasas Large, Medium ir Small kategorijose, „nuliukai“ įveikė po 2 trasas. A1, A2 ir A3 klasėse besivaržantys šunys turėjo galimybę dalyvauti komandinėse Open varžybose. Komandą sudarė 3 dalyviai, bet kokio dydžio. Komandinės varžybos e dalyviai įveikė po vieną agility ir jumping trasas.

 
Viso varžyboms užsiregistravo 69 dalyviai iš Latvijos ir Lietuvos. Į komandines varžybas registravosi 15 komandų.

Į Panevėžį atvyko nemenkas Abu2 būrys, kuris grįžo netuščiomis – diena buvo gana sėkminga. A2L Kategorijoje puikiai pasirodė Jolanta su Desta, užėmusios antrąją vietą. A3M kategorijoje Dalia su Kruopa, gavusios vos kelis baudos taškus už laiką, užėmę pirmąją vietą. A0L kategorijoje antrą vietą užėmė Jūratė su Muniu, trečiąją – Jolanta su Aksiu. A0S kategorijoje antrąją vietą iškovojo Laima su Mėta.

Tiksliai ir be didesnių klaidų bėgusi Abu2 komanda: Evelina su Kiru, Dalia su Kruopa ir Jolanta su Desta, komandinėse Open varžybose užėmė antrąją vietą. Puiki, kiek patiems netikėta pergalė!

 

Tai buvo paskutinės šiais metais agility varžybos Lietuvoje.

 


Daugiau varžybų nuotraukų.Į pradžią

Naujienos
Apie mus
Galerija
Nuorodos
Susisiekite
Draugai
© 2011 Abu2. Visos teisės saugomos.